12118/81
Karin Kaster (f. 1975)
“Probably”. Sign. verso Karin Kaster 2012. Olie på lærred. 40×60. Uindrammet.
Lille brun plet i nederste venstre del.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag