1916/864
Günter Grass (f. Danzig 1927)
To kompositioner. Sign. Günter Grass. Litografier i farver. Lysmål 56×72 og 75×51. (2)
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 16. april 2019
Vurdering
Hammerslag
18 bud