1717/1634
Seks tyske middagsknive med skafter af sølv. 20. årh. L. 25,2. (6)
Dette emne handles i fuldmoms
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Graverede.
Varia, 27. april 2017
Vurdering
Hammerslag