2419/71
Svensk kommode af frugttræ indlagt med marquetteri med plade af kolmården sten. Gustaviansk form, 20. årh. H. 84. B. 109. D. 48.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag