2022/566
Niels Reumert (f. Hellerup 1949)
Uden titel. Sign. på bagsiden Niels Reumert 84. Olie på lærred. 81×100
God stand.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag