2139/760
Carl Fagerlund (f. 1915, d. 2011)
Bordlampe af klart og røgfarvet glas. Udført hos Orrefors. H. 36.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|