2144/737
Majken á Grømma (f. Danmark 1956, d. 2016)
“Færgelejet”. Sign. M. á Grømma. Olie på lærred. 43×43.
Moderne kunst og design, 2. november 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud