2144/735
Asta Ring Schultz (f. Vejle 1895, d. 1978)
Gadeparti med menneskeliv. Sign. A.R.S. Olie på lærred. 37×32.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 2. november 2021
Vurdering
Hammerslag
33 bud