2115/​2009

Omega

Damearmbåndsur af 18 kt. guld med integreret lænke. Mekanisk værk med manuelt optræk. Gylden urskive med forgyldte timemarkeringer. Urets B. 14 mm. Omkreds 16 cm. Vægt 35 g. Ca. 1960.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten.

Armbåndsure, 14. april 2021

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

6.000 DKK

13 bud

6.000 DKK
(Autobud) 5.500 DKK
5.000 DKK
(Autobud) 4.800 DKK
4.600 DKK
(Autobud) 4.400 DKK
4.200 DKK
(Autobud) 4.000 DKK
3.800 DKK
(Autobud) 3.600 DKK
3.400 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK