11850/​31

Fernand Khnopff

“The Violinist”. Tryksigneret med monogram FK. Autolitografi på papir. Udgivet af The Studio 1898. 28×20. Uindrammet.

Kunst, antikviteter & design, 15. december 2018

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK