11850/31
Fernand Khnopff
“The Violinist”. Tryksigneret med monogram FK. Autolitografi på papir. Udgivet af The Studio 1898. 28×20. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 15. december 2018
Vurdering
Hammerslag