2427/289
Et par franske empire stager af forgyldt bronze med runde fodstykker, prydet med ciseleringer. 19. årh. H. 21. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Manglende lysmanchetter.
Fra
i
Vurdering
11 bud
883159 | ||
970565 | ||
179980 (Autobud) | ||
970565 | ||
179980 (Autobud) | ||
970565 | ||
179980 (Autobud) | ||
970565 | ||
179980 | ||
883159 | ||
179980 |