12048/29
Masque vénitien. Usign. Litografisk prøvetryk på tyndt papir. Trykt af Mourlot 1986. Motivmål 29×42. Bladmål 47×64. Uindrammet.
Litteratur: L'Oeuvre Gravé - PEM # 93
Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020
Vurdering
Hammerslag