2204/84
“Excellence”. Syv vinglas af krystal, dekorerede med guld og rødt overfang. Udført og mærket for Saint-Louis. 20. årh. H. 26. (7)
Få brugsspor.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. januar 2022
Vurdering
Hammerslag