2139/​606

Lis Bjergsted (f. 1929, d. 2011)

Parti fra Christianshavn. Sign. Lis Bjergsted. Olie på lærred. 65×75.

Moderne kunst og design, 28. september 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK