12142/81
Iransk skål af keramik, dekoreret med geometrisk design. 18. årh. H. 10 cm Diam. 24 cm.
Afslag lang randen
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud