2124/60
Samling bestik og serveringsdele af sølv og sterlingsølv. Vægt ekskl. dele af stål ca. 955 g. 20. årh. (28)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Delvist graveret.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud