1626/​868

Ubekendt design

To pendler af forgyldt metal og glas. Én pendel med prismer. Diam. hhv, 36 og 41.

Almindelig brugspatina, herunder mindre ridser og mærker. Noget smuds. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 28. juni 2016

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK