2140/1369
“Papier A4” taske af limegrønt læder, læderbesætninger, sølvfarvede beslag, to hanke, udvendig lynlåslomme, rum med to indvendige lommer og limegrønt ruskinds for. H. 30 x B. 40 x D. 17 cm.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Slitage på hjørner og små ridser i læderet. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 6. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag