2226/873
Jørgen Lund (f. 1946)
Ole Larsen (f. 1945)
Sofabord af stål. Top af skifer. Model BO-950. Udført hos BO-EX. H. 43. L. 79. B. 64.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og rust. Top med kantafslag.
Moderne kunst og design, 28. juni 2022
Vurdering
Hammerslag