2447/​185

Et par franske empire stager af messing, koniske stammer på runde fodstykker prydede med perlestaf. 19. årh.s beg. H. 27 cm. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

2.200 DKK

907493 (Autobud) 2.200 DKK
605616 2.100 DKK
907493 (Autobud) 1.850 DKK
806673 1.800 DKK
907493 (Autobud) 1.750 DKK
605616 1.700 DKK
907493 (Autobud) 1.100 DKK
806673 1.050 DKK
907493 1.000 DKK