12131/98
Tage Klüwer (f. Holstebro 1910, d. Rungsted 1965)
Interiør. Sign. Tage Klüwer 1943. Olie på lærred. 78×79. Indrammet.
Stand ikke oplyst.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag