2131/50
Military kommode samt spejl af mahogni, greb og beslag af messing, kommode med synlige tapsamlinger. 20. årh. H. 81. B. 81. D. 39 og H. 89. B. 61. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
29 bud