2442/7046
Sven Havsteen-Mikkelsen (f. Argentina 1912, d. Ærøskøbing 1999)
“Golgata”, 1978. Sign. SHM; sign. på blændrammen. Olie på lærred. 195×115.
God stand.
Vurdering