1249/45
Ubekendt maler, 19. årh.
Opstilling med frugter. Sign. Stance 1884. Olie på lærred monteret på lærred. 66×91.
Retoucheringer.
Ældre malerier og antikviteter, 3. december 2012
Vurdering
Hammerslag
29 bud