2440/735
Johannes Carstensen (f. Sønderborg 1924, d. 2010, Fårevejle,1949-)
Uden titel. Sign. Johs. C. Olie på lærred. 95×125.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Én reparation/lap på bagsiden.
Vurdering
957589 | ||
44555 |