2426/641
Severin Hansen Jr. (f. 1936, d. 2020, Møbeldesigner)
Sidebord af palisander med underliggende hylde af flet samt skjult skuffe integreret i sarg. Opsat på tilspidsende ben. Model 35. Udført 1960–1970'erne hos Haslev Møbler. H. 50. L. 50. B. 35.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
12 bud
908189 (Autobud) | ||
855118 | ||
908189 (Autobud) | ||
855118 | ||
908189 (Autobud) | ||
855118 | ||
908189 | ||
848589 (Autobud) | ||
908189 | ||
848589 | ||
970848 | ||
804280 |