12033/​183

Pedrali R&D

“Inox”. Cirkulært sofabord med stel af stål og top af hærdet glas. Udført og mærket hos Pedrali. H. 51. Diam. 90.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag