2003/507
Jens Birkemose (f. København 1943, d. 2022)
Komposition, Paris 1993–94. Sign. B.; sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 92×73.
Original stand.
Moderne kunst og design, 14. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud