2138/1119
“Tutti Frutti” armbånd af 14 kt. hvidguld prydet med talrige udskårne safirer, smaragder og rubiner på i alt ca. 18.25 ct. og talrige brillant-, baguette- og fancy-cut diamanter på i alt ca. 0.95 ct. B. ca. 1,1 cm. L. ca. 18,5 cm.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Smykker og Fashion, 22. september 2021
Vurdering
Hammerslag