2435/​269

Par firesidede blomsterkummer af kunststen, prydet med guirlander i relief, profileret fodrand og kant. 20. årh. H. 28. L. 35. B. 35. (2)

Større og mindre afslag på hjørner. Fremstår med alders- og brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?