2435/269
Par firesidede blomsterkummer af kunststen, prydet med guirlander i relief, profileret fodrand og kant. 20. årh. H. 28. L. 35. B. 35. (2)
Større og mindre afslag på hjørner. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
990990 |