2022/688
Gunleif Grube (f. Skála, Færøerne 1947)
To ansigter. Sign. Gunleif, EA. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 33×26. Uindarmmede. (2)
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag