1440/​172

Sign. pakistansk medaljontæppe, prydet med blomster og bladværk på lys bund. 20. årh. 292×190.

Slidte kanter. Slidte frynser. Trænger til vask. Plettet.

Ældre malerier og møbler, 29. september 2014

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

290 DKK

(Autobud) 290 DKK
280 DKK
(Autobud) 270 DKK
260 DKK
250 DKK