2016/92
Regency breakfront bookcase af mahogni, tagformet top, front med fire vitrinelåger og fire fyldningslåger. 19. årh. H. 212. B. 220. D. 49.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020
Vurdering
Hammerslag