2440/813
Herman Stilling (f. København 1925, d. 1996)
Grå trold i bjerge. Signeret H. Stilling. Olie på lærred. 51×40.
Vurdering
206019 (Autobud) | ||
831025 | ||
206019 (Autobud) | ||
831025 | ||
206019 (Autobud) | ||
831025 | ||
206019 (Autobud) | ||
1001259 | ||
206019 |