2434/778
Christian Lemmerz (f. Karlsruhe 1959)
To kompositioner fra serien “De 5 krager”. Tryksign. Chr. Lemmerz. Litografi. Bladstørrelse 28×39 og 39×28. (2)
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Et ene glas med revne ved nederste kant.
Moderne kunst og design, 20. august 2024
Vurdering
Hammerslag
12 bud