2435/​294

Par firesidede blomsterkummer af kunststen, prydet med putti i relief og flettet bort. 20. årh. H. 38. L. 30. B. 30. (2)

Mindre afslag. Fremstår med alders- og brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?