2143/974
Bjarne Nielsen (f. Odder 1931)
“Landskab, Bjødstrup”. Sign. på bagsiden Bjarne Nielsen. Olie på plade. 31×64.
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 26. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag