2448/​59

Et par havefigurer af kunststen, putti med våbenskjold. Rokoko form, 20. årh. H. 86. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage. Den ene med rep. på hals.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

4.200 DKK

912913 (Autobud) 4.200 DKK
2644 4.000 DKK
912913 3.800 DKK
2644 3.600 DKK
86464 3.400 DKK
2644 3.200 DKK
912913 3.000 DKK