2039/843
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 22. september 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud