1825/834
Uffe Christoffersen (f. Hellerup 1947)
Tiger. Sign. Uffe Christoffersen 97, 13/120. Litografi i farver. Bladstørrelse 76,5×56. U.r.
Mindre håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 19. juni 2018
Vurdering
Hammerslag