2045/343
Kiksespand af lyseblåt opalineglas med montering og hank af forgyldt messing. 20. årh. H. 18. Diam. 12.
Montering let irret.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag