2142/376
Et par engelske lysestager af sterlingsølv. Carr's of Sheffield. 20. årh. H. 18 cm. Udfyldte. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Lysmanchetter skæve.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud