1946/​299

Et par Louis XVI form casoletter af bronze, den ene forgyldt, støbte med bukkehoveder og ornamentik. 19/20. årh. H. 20 cm. (2)

Fremstår med nogen skævhed.

Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag