1946/299
Et par Louis XVI form casoletter af bronze, den ene forgyldt, støbte med bukkehoveder og ornamentik. 19/20. årh. H. 20 cm. (2)
Fremstår med nogen skævhed.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag