12148/210
Filmplakat. “Dirch, Dyd og Diamanter”, 1954. Tryksign. K. Wenzel. Litografi i farver. Trykt hos Parrot-Litho. Bladmål 84×61. Uindrammet.
Original stand.
Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021
Vurdering
Hammerslag