2004/595
Sam Jedig (f. 1959)
Naturfragment, 2000. Sign. med datering (1994 og 2000) på bagsiden. Olie på lærred. 60×50.
Original stand.
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag