2022/704
Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016)
To kompositioner. Sign. NE. Gjerdevik 96,14/75 og 33/75. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 54×77. Uindrammede. (2)
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag