2442/173
S. C. Bjulf (f. Løgstør 1890, d. Roskilde 1958)
Skovserkoner sælger fisk en travl dag på Gl. Strand. Sign. Bjulf. Olie på lærred. 80×101.
Behov for rensning.
Vurdering
1050306 | ||
331930 | ||
842618 | ||
1145229 |