2045/132
Spejlplateau af forsølvet metal med gennembrudt gallerikant. Louis XVI stil. Ca. 1900. L. 84. B. 52.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Spejlfelt med ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag