2045/​132

Spejlplateau af forsølvet metal med gennembrudt gallerikant. Louis XVI stil. Ca. 1900. L. 84. B. 52.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Spejlfelt med ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

2.100 DKK
2.000 DKK