2136/786
Louis Weisdorf (f. 1936)
“Multi-lite”. Et par pendler af messing med justerbare skærme. Udført og mærket hos Gubi. H. 42. Diam. 32. (2)
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Stand
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 7. september 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
10 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||